8:00 - 18:00

Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku

602-517-322

Zadzwoń i umów się na wizytę

Facebook

Linkedin

 

Przestępstwa i wykroczenia drogowe

Sprawdź jak możemy Ci pomóc
a

Przestępstwa i Wykroczenia Drogowe

Wezwanie na Policję, prokuratorskie zarzuty, sprawa karna w sądzie to coś, co może spotkać każdego. Splot niesprzyjających okoliczności w biznesie, spór rodzinny, chwila nieuwagi na drodze mogą skutkować postawieniem w stan oskarżenia. Większość osób, których broniłem w sprawach karnych i w sprawach o wykroczenia, to osoby oskarżane po raz pierwszy. Każda sprawa karna, szczególnie dla takich osób, to ogromny stres i wysiłek by zmierzyć się z zaistniałym problemem, stąd tak ważne jest to by na jak najwcześniejszym etapie zwrócić się o pomoc do adwokata.

 

Reprezentuję Klientów na każdym etapie postępowania karnego, od postępowania przygotowawczego, do – jeśli jest taka konieczność – postępowania wykonawczego.

 

Wiele z prowadzonych przeze mnie spraw dotyczyło przestępstw i wykroczeń drogowych. Sprawy te mają swoją specyfikę, jako że w dużej mierze opierają się na opiniach biegłych do spraw rekonstrukcji zdarzeń drogowych oraz zeznaniach świadków, którzy relacjonują o zdarzeniach bardzo dynamicznych. O tym, jak czytać i – ewentualnie – kwestionować opinię biegłych możecie Państwo przeczytać na blogu tutaj, zaś o metodach weryfikacji zeznań świadków tutaj.

Masz pytania z zakresu przestępstw i wykroczeń drogowych?