8:00 - 18:00

Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku

602-517-322

Zadzwoń i umów się na wizytę

Facebook

Linkedin

 

Prawo gospodarcze

Sprawdź jak możemy Ci pomóc
a

Prawo Gospodarcze i Handlowe

Prowadzenie nawet najmniejszego biznesu wymaga od przedsiębiorcy sprawnego poruszania się nie tylko w obszarach strategii, czy biznesu, ale również regulacji prawnych, które określają ramy prowadzonej działalności. Adwokat Szymon Domek świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców oraz spółek osobowych i kapitałowych. W ramach usług dla podmiotów gospodarczych Kancelaria Adwokata Szymona Domek proponuje zarówno stałą współpracę w ramach kompleksowej obsługi prawnej, jak i pomoc w pojedynczych sprawach zleconych przez Klienta.

 

W naszej Kancelarii każdy przedsiębiorca może liczyć na fachową i wszechstronną pomoc w zakresie prowadzonej przez siebie działalności. Kancelaria Adwokata Szymona Domek oferuje pomoc z zakresu analizy umów, przygotowywania projektów umów, sporządzania opinii prawnych, a także świadczy usługi w zakresie dochodzenia należności od nieuczciwych kontrahentów, zarówno na etapie przedsądowym, jak również w postępowaniu przed sądami, a następnie na etapie postępowania egzekucyjnego.

 

Ponadto Kancelaria Adwokata Szymona Domek oferuje usługi doradztwa w zakresie zakładania spółek, począwszy od przygotowania projektów umów spółek i niezbędnych dokumentów, w tym statutów, regulaminów i innych aktów prawnych regulujących funkcjonowanie podmiotów gospodarczych, poprzez złożenie wniosku do odpowiednich organów, aż do uzyskania rejestracji nowego podmiotu.

 

Adwokat Szymon Domek od lat współpracuje z Klientami między innymi z branży medycznej, beauty, HoReCa (gastronomicznej i hotelarskiej) oraz rolniczej. Adwokat Szymon Domek brał udział między innymi w zakładaniu i przekształcaniu podmiotów leczniczych, rejestracji spółek kapitałowych, czy dostosowywaniu działalności firm z branży HoReCa do obostrzeń covidowych, tak by zachować ciągłość ich działalności w czasie pandemii COVID.

Masz pytania z zakresu prawa gospodarczego i handlowego?